FirsatLarlaFirsatLarla
Günün FırsatlarıKupon Sat İkinci El Kuponlar
FirsatLarla

Nescafé Mycafé kahve makinası ile birbirinden güzel Espresso, Cappuccino, Latte kahveler yapabilirsin. Üstelik tek bir tuşla!

5% - Yakala


219TL
231TL
12TL
54


Fiyat
Değer
Tasarruf
Katılımcılar

KAÇAN FIRSAT


Sartlar

•    Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Nescafé Mycafé kahve makinası, 300 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 219 TL!
•    Mycafé    (1 adet), Giriş paketi: 1 Nescafé Gold kahve fincanı, 1 Latte fincanı, 1 adet Nescafé Gold 50gr kavanoz
•    22 Aralık 2011 - 22 Mart tarihleri arasında, 3 ay boyunca geçerlidir.
•    Haftanın her günü kullanılabilir.
•    Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin. Hediye edebilirsin.
•    Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
•       Ürünü satın alırken yakala.co ödeme sayfasındaki fatura ve teslimat bilgileri formunu eksiksiz olarak doldurman gerekiyor.
•    Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
•    İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.
•    Bonus Kart kullanıcıları bu fırsatı satın aldıklarında %5 Bonus kazanıyor.

Açıklama

Nescafé Mycafé ile kafelerde içtiğin farklı kahve çeşitlerini artık evinde de hazırlayabileceksin. Dolu dolu bir Espresso’nun tadını çıkaracaksın veya kendini taze sütle hazırlanmış bol köpüklü bir Cappuccino’nun keyfine bırakacaksın. En favori kahveni köpüklü içmenin keyfine varacaksın.

Şimdi yakala.co üyeleri tek tuşla enfes kahveler yaratmanın tadına varıyorlar!Sen de bu Nescafé Mycafé kahve makinası ile birbirinden güzel Espresso, Cappuccino, Latte kahveler yapabilir, kendine has kişiselleştirilmiş tatlar yaratabilirsin. Üstelik tek bir tuşla!

Nescafé Mycafé kahve makinası, 300 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 219 TL! Üstelik hediye paketi ile beraber

Mycafé    (1 adet)
Hediye paketi:
•    1 Nescafe Gold kahve fincanı
•    1 Latte fincanı
•    1 adet Gold 50gr kavanoz

Kullanımı çok kolay! Kahve bölmesine Nescafé Gold’u ekle ve bir tuşla kendine birbirinden güzel seçenekler yarat!

Yoğun kahve kokusuyla Espresso…

Nescafé Mycafé, kahve tutkunları için birkaç yudumda yoğun kahve tadı yaratıyor. Kahven, Nescafé Gold’un vazgeçilmez kokusuyla kolayca fincanda.

Tam kıvamında, köpüklü, sade kahve…

Nescafé Gold ile hazırlanan kahveye bol köpük ekleniyor. 160 ml. ve 230 ml. seçenekleriyle kahvenin miktarını da ayarlayabilirsin. İstediğin boyutu işaret eden tuşa basman yeterli.

Taze sütle hazırlanmış bol köpüklü Cappuccino…

Nescafé Mycafé’nin eşsiz jet buhar teknolojisiyle süt köpürtme uğraşı olmadan, anında İtalya’nın vazgeçilmez kahvesi Cappuccino hazırlayabilirsin. Sadece ölçme kabıyla fincana 50 ml. süt ekleyip, Cappuccino seçeneğine bas.

Sıcacık sütlü ve yoğun köpüklü latte…

Espresso, sıcak süt ve süt köpüğünün mükemmel karışımı olan Latte, dünyanın her yerinde kafelerin en çok tercih edilen kahve seçeneği! Latte hazırlamak için, bardağa önceden 60 ml. süt eklenmeli ve Nescafé Mycafé’nin Latte seçeneğine basmalısın.

Kişiselleştirilmiş Tatlar…

Ufak eklemelerle birbirinden güzel kahveler yaratabileceğini biliyor musun?

Latte ve Cappuccino gibi kahve karışımlarını damak tadına göre zenginleştirebilir ve değişik aromalar kullanarak çeşit yelpazeni genişletebilirsin.

Daha fazla kahve için: http://nescafemycafe.com

NESTLÉ

Dünyanın en büyük beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi olan Nestlé’nin hikâyesi 1867 yılında İsviçre Vevey’de başlıyor. Şirketin kurucusu Henri Nestlé’nin geliştirdiği dünyanın ilk hazır bebek maması sayesinde anne sütü alamayan bir bebeğin hayatını kurtarmasıyla başlayan öyküde “Farine Lactée” ismi verilen bu ilk Nestlé ürünü, Nestlé’nin insanı ve sağlığı her şartta öncelikli tutma, bilimsel araştırma kalite ve güven gibi temel değerlerinin de bir sembolü olur.

Nestlé, kuruluşundan günümüze kadar geçen 142 yılda bünyesine yeni ürünler, yeni kategoriler ve yeni şirketler katarak istikrarlı bir şekilde büyümüş ve dünya gıda ve beslenme sektörünün lideri haline gelmiştir.

Türkiye'de ilk hazır kahve NESCAFÉ®

Dünyada çözünebilir kahvenin yaratıcısı olan NESCAFÉ®, aynı zamanda bu kategoriyi Türk tüketicisiyle tanıştıran ilk marka olma özelliğini taşıyor. Türkiye’ye geldiği günden beri pazar liderliğini elinde bulunduran NESCAFÉ® bugün; NESCAFÉ® Classic, NESCAFÉ® Gold, NESCAFÉ® 3ü1 Arada, NESCAFÉ® Collection; Alta RICA, ESPRESSO, Cap COLOMBIE, NESCAFÉ® Cappuccino ve NESCAFÉ® Xpress markalarıyla kendini sürekli geliştiren bir klasik…fırsatlarla.com sizlere tüm Türkiye fırsatlarını tek bir sayfada görme kolayligi saglar. Tek bir sayfada farkli kategorilerde (yeme-içme,saglik,güzellik,eglence..) %90'a varan indirimlerle Şehrinizin tüm fırsatlarını kesfedin.
Fırsatlarınızı yönetebilir ve satışa sunabilirsiniz.
©2011 - AllCityBon / fırsatlarla - Tüm hakları saklıdır